Příslušenství

Kalkulátor

LINDAB AIRY

Inovativní talířový ventil s mnoha možnostmi 

 

Lindab Airy je inovativní talířový ventil, který je přívodním a zároveň odvodním talířovým ventilem. Je tenký, ale přesto účinný, a zároveň si zachovává nejnižší možnou úroveň hluku na trhu. Lindab Airy nabízí nové příležitosti pro moderní a trendy vzhled Vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo koupelny a současně zabezpečí lepší klima v místnosti.

 

Při navrhování talířových ventilů Lindab Airy jsme mysleli na vše. Nabízíme 5 různých tvarů (kruh, čtverec, oblouk, elipsa, obdélník), 3 průměry připojení (100, 125 a 160 mm), provedení kovové nebo skleněné. Kovové provedení může být v jakékoliv barvě RAL stupnice barev, nebo v nerezovém provedení). Skleněné je poté nabízeno pod obchodním označením GLASS. Věříme, že barevný rozsah a design ventilů Airy skvěle zapadne do Vašeho domova.

Lindab Airy je možné instalovat na strop nebo na stěnu bez rozdílu zda se jedná o přívodní, či odvodní větev. Díky novému připojovacímu systému je montáž snadná a rychlá. Na ventilu lze snadno nastavit množství proudícího vzduchu dle Vašich požadavků a po zaregulování stačí jen nasadit čelní desku. Je to skutečně jednoduché.

 

VÝHODY LINDAB AIRY

  • Odsazení talířových ventilů od stěny do prostory jen 5 - 25 mm
  • Jednoduché uchycení
  • Univerzální typ pro přívod i odvod vzduchu
  • Vhodný pro stropní a stěnové použití
  • Možnost napojení i na existující systémy
  • 5 různých tvarů čelních desek

 

 

Navrhněte si talířový ventil do vašeho interiéru. Podívejte se na naše video.

 

Distribuční prvky - talířové ventily, mřížky

Nejdůležitější krok při instalaci rekuperačního systému je rozmístění jednotlivých distribučních prvků na přívod a odvodu vzduchu v domě. V nabídce máme jedinečné talířové ventily Lindab Airy na přívod i odvod vzduchu, ale i běžné ventily a příslušenství k jejich instalaci.