O nás

Lídr na trhu vzduchotechniky od roku 1959

Kalkulátor

Zakladateli společnosti Lindab se stali pan Lage Lindh a pan Valter Persson. Společnost byla založena 6. února 1959 v Grévii ve Švédsku. Nyní působí ve 32 zemích a má více než 5.000 zaměstnanců.

Lindab je mezinárodní skupina, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuje produkty a systémová řešení, která zjednoduší výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov.

Pro výrobky Lindab je charakteristická vysoká kvalita, snadná montáž, energetická úspornost a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Nezbytnou součástí  dodávek Lindab jsou služby na velmi vysoké úrovni. To dohromady zvyšuje hodnotu pro zákazníky.

Lindab vzduchotechnika poskytuje vše od jednotlivých komponentů až po komplexní řešení vnitřního klimatu. Nabízí optimální řešení pro obytné i komerční prostory. Výrobkové portfolio zahrnuje kompletní vzduchotechnický sortiment od potrubních rozvodů, přes vzduchotechnické jednotky až po distribuční pohledové prvky spojené funkčně i designově s příslušným interiérem. Vzduchotechnický sortiment nabízí jako dílčí produkty, popř. je možné tyto produkty spojit v komplexní systémová řešení jako např. nemocnice, průmysl, kanceláře, školy, bazény, požární systémy či rodinné domy a byty.

V roce 2019 byly zařazeny do portfolia produktů Lindab Rekuperační jednotky, které se stávají nezbytností díky požadavkům na energetickou hospodárnost budov. Rekuperační systémy nabízíme pro větrání do rodinných domů a bytů.